Jak tworzę strony internetowe

/Jak tworzę strony internetowe
Jak tworzę strony internetowe2017-08-29T15:21:46+00:00

Analiza potrzeb klienta

Strona internetowa stanowi swoistą wizytówkę firmy. Powinna być nie tylko funkcjonalna ale również ciekawa wizualnie. Każdorazowo przeprowadzam wywiad z Klientami, by w jak najdokładniejszy sposób określić ich potrzeby, cele i założenia. Taki zabieg pozwala na tworzenie stron internetowych o niebanalnych układach, interesujących funkcjonalnościach oraz rozpoznawalnych konfiguracjach. Moje strony internetowe skrojone są „na miarę”.

Dodatkowym atutem mojej firmy jest ogromna znajomość branży oraz najnowszych trendów, którą wykorzystuję w kontaktach z Klientami, dzięki czemu mogą oni liczyć na fachowe doradztwo. Z przyjemnością podpowiadam jakie rozwiązania sprawdzają się w praktyce, jaka kolorystyka odpowiada danej branży czy grupie produktów – bierzmy czynny udział w kreowaniu Państwa biznesu i sukcesu.

Analiza potrzeb klienta

Analiza konkurencji

Konkurencja nie śpi – ja również. Każdorazowo podczas analizy potrzeb Klienta w kontekście oczekiwań w stosunku do stworzenia strony internetowej przeprowadzam również analizę konkurencji danej branży oraz bliźniaczych serwisów. Jasno określam wady i zalety rozwiązań zastosowanych na innych portalach podpowiadając tym samym klientom jak zbudować ich serwis tak by był on interesujący graficznie oraz funkcjonalny.

Analiza konkurencji pozwala na eliminację wszelkiego rodzaju błędów i niedociągnięć przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnych, interesujących i modnych rozwiązań. Tworzenie stron internetowych to długotrwały proces, który należy poprzedzić stosownymi analizami w celu osiągnięcia doskonałego efektu – i Państwa zadowolenia.

Analiza konkurencji

Dobór systemu zarządzania treścią

Kreując wizję samej witryny nie można pozostać obojętnym na układ i funkcjonalność, którą wraz z nowym serwisem otrzyma Klient. Moim celem jest tworzenie i dostosowywanie systemów zarządzania treścią skrojonych na miarę ich potrzeb. Moi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w doborze owych systemów, które docelowo są bardzo łatwe w obsłudze i pozwalają na samodzielną konfigurację takich danych jak:

  • Zmiana tekstów na stronie internetowej ,
  • Zmiana/dodawanie/usuwanie zdjęć z galerii na stronie,
  • Zmiana danych kontaktowych,
  • Zmiana/dodawania aktualności na witrynie;

Dzięki współpracy ze mną zyskujecie Państwo przystępną w obsłudze witrynę, którą w najważniejszych kwestiach możecie zarządzać samodzielne wedle własnego uznania.

Dobór systemu zarządzania treścią CMS

Oprawa graficzna strony

Szata graficzna witryny to jedna z kluczowych kwestii oddziałujących na odbiór naszej strony. Znaczenie ma wszystko: od doboru odpowiednich kolorów, ich zestawienia, po zdjęcia i sam układ treści. Wieloletnie doświadczenie i analiza trendów pozwala zagwarantować fachowe doradztwo w tej materii. W ramach uzgadniania szaty graficznej przedstawię pomysły i wykreuję wygląd witryny zgodnie z oczekiwaniami Klientów wykorzystując w tym celu wszystkie dostępne materiały takie jak banery, ulotki, loga. Dodatkowo oferuję również indywidualne projekty graficzne – wszystkim tym, którzy potrzebują wsparcia od podstaw zakresie kreacji marki od strony graficznej, za dodatkową opłatą.

Oprawa graficzna strony www

Moje strony a pozycjonowanie

Jestem jedną z niewielu marek oferujących budowę strony przygotowaną pod pozycjonowanie i promowanie w różnych kanałach. Chcę by moi Klienci mogli pozyskiwać ruch i nowych odbiorców dzięki odpowiedniej strukturze witryny, która sprzyjać będzie wszelkim działaniom marketingowym dlatego też:

Tworzę jedynie responsywne strony internetowe – które doskonale działają zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach przenośnych, są tym samym niezwykle wygodne w użytkowaniu i odbiorze,

Proponuję wykonanie jedynie witryn przyjaznych dla Google – z myślą o osobach pragnących w przyszłości inwestować w pozycjonowanie strony internetowej,

Oferuję witryny o odpowiedniej budowie – koduję tak, by Państwa strona mogła być nie tylko pozycjonowana ale również rozbudowywana w celu zwiększania zakresu działań marketingowych,

Wszystkie moje propozycje i działania oparte są na najwyższych standardach, w zależności od potrzeb tworzę w oparciu o HTML5, CSS3 czy JavaScript. Dodatkowo witryny przygotowane są pod wszystkiego rodzaju działania i zabiegi promocyjne.

Strony www a pozycjonowanie