O mnie

O mnie2018-01-08T14:18:13+00:00

Monika Kraszkiewicz

Skąd pomysł na firmę

Nazywam się Monika Kraszkiewcz i zajmuję się tworzeniem stron internetowych. Strony www zaczęłam tworzyć już w szkole podstawowej i do dnia dzisiejszego systematycznie rozwijam swoje umiejętności w tej dziedzinie. Upór w dążeniu do celu oraz wykształcenie zarówno techniczne jak i lingwistyczne umożliwiło mi podjęcie pierwszej pracy w prestiżowej firmie w Niemczech, gdzie tworzyłam aplikacje mobilne dla firm takich jak Mercedes-Benz, Hyundai czy Smart. Praca w kolejnych agencjach uświadomiła mi, jak ważny jest bezpośredni kontakt między klientem a wykonawcą, stąd narodził się pomysł na założenie własnej firmy.

Strona internetowa stanowi swoistą wizytówkę firmy. Powinna być nie tylko funkcjonalna ale również ciekawa wizualnie. Każdorazowo przeprowadzam wywiad z Klientami, by w jak najdokładniejszy sposób określić ich potrzeby, cele i założenia. Taki zabieg pozwala na tworzenie stron internetowych o niebanalnych układach, interesujących funkcjonalnościach oraz rozpoznawalnych konfiguracjach. Moje strony internetowe skrojone są „na miarę”.

Monika Kraszkiewicz Gravityweb

Co mnie odróżnia wśród konkurencji

Dlatego warto ze mną współpracować!

Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i stąd do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Dzięki temu, że mamy ze sobą bezpośredni kontakt, jestem w stanie łatwiej zrozumieć Twoje pomysły i wymagania, które musi spełnić nowa strona internetowa. Podziel się swoją ideą na projekt, a ja go doszlifuję i poradzę, w którym kierunku iść, aby strona jak najlepiej funkcjonowała i wywierała dobre wrażenie na odwiedzających.

Jestem jedną z niewielu marek oferujących budowę strony przygotowaną pod pozycjonowanie i promowanie w różnych kanałach. Chcę by moi Klienci mogli pozyskiwać ruch i nowych odbiorców dzięki odpowiedniej strukturze witryny, która sprzyjać będzie wszelkim działaniom marketingowym dlatego też tworzę jedynie responsywne strony internetowe, które są przyjazne dla Google pod względem pozycjonowania, działań marketingowych i późniejszej rozbudowy.

Wszystkie moje propozycje i działania oparte są na najwyższych standardach, w zależności od potrzeb tworzę strony internetowe w oparciu o HTML5, CSS3 czy JavaScript.

Monika Kraszkiewicz projektowanie www